תורת החשמל

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של תומר אריאל.

מפעיל האתר מאשר גישה אל האתר בכפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה.

תקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך מתייחס לשני המינים כאחד.

אנא הקפד לקרוא את תנאי השימוש, מאחר ועצם השימוש והפעילות שלך באתר, מהווים הסכמה מצידך לתנאי השימוש ללא כל הגבלה או הסתייגות, ותנאים אלו עשויים להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתו הבלעדית של המפעיל.

תנאי השימוש מסדירים את היחסים שבין המפעיל לבין כל אדם הגולש ו/או צופה ו/או משתמש בדרך אחרת באתר, או במידע המצוי בו.

המפעיל מתכוון כי המידע באתר יהיה נכון ומדויק, ואולם, יתכן והמידע אינו שלם או יתכן ונפלו טעויות טכניות או טעויות אחרות במידע. המפעיל אינו אחראי לאי דיוקים או לטעויות שנפלו במידע ולא יישא באחריות כלשהי הנובעת מכך או קשורה לכך. המפעיל מבהיר בזאת שהמידע הכלול באתר אינו מהווה שום חוות דעת או המלצה, ועל כן מודע המשתמש ומסכים לכך שכל הסתמכות על כל מידע המוצג באתר נעשית על פי שיקול דעתו של המשתמש ובאחריותו הבלעדית. במקרה בו נפלה טעות במחיר של מוצר או שירות, טעות זו לא תחייב את המפעיל.

מפעילי האתר נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL. מפעילי האתר מתחייבים לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.

ניתן לשלם באתר בכל כרטיסי האשראי. בהזמנות מרוכזות ובמקרים חריגים יתאפשר לשלם באמצעות העברה בנקאית (יש להשאיר פנייה בתיבת הצור קשר)

במקרה של תשלום באמצעות העברה בנקאית, הזמנתכם לא תישלח עד שהתשלום יתקבל בפועל בחשבון הבנק שלנו, או לחילופין כאשר נקבל מכם אסמכתא או צילום מסך המאשרים את העברתכם. במידה ולא תתבצע העברה עד 2 ימי עסקים (יום ההזמנה נחשב ליום עסקים אם בוצעה ההזמנה לפני השעה 16:00) מעת ביצוע ההזמנה, הזמנתכם תבוטל אוטומטית והמוצרים יוחזרו למלאי.

התשלומים באתר מתבצעים באמצעות עמודי סליקה חיצוניים ומאובטחים, ואיננו שומרים את פרטי כרטיס האשראי.

העברת נתוני התשלום מוצפנת ומאובטחת בפרוטוקול SSL וגם בתקן PCI, כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן של המשתמש לאתר. במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, המפעיל לא יישא באחריות לכל נזק עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה, לרבות במקרה של פריצה למחשבי המפעיל. המפעיל מתחייב לא לעשות כל שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר, אלא לצורכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת האינפורמציה הדרושה למשתמש כמפורט בתקנון זה ו/או באתר.

אישור פעולת הרכישה מותנה בכך שהמוצר קיים במלאי של המפעיל במועד ההזמנה או האספקה, אך גם במידה ולא צוין כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הוסר מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה של המשתמש, לא יהיה המפעיל מחויב במכירת המוצר בפועל ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין אם נזק ישיר או עקיף אשר נגרם למשתמש ו/או לצד ג’.

האמור לעיל הינו בכפוף לכך שהמפעיל ישיב למשתמש את הסכום ששולם, (זאת במידה ואכן המשתמש שילם למפעיל) ו/או יבטל המפעיל את החיוב במידה ובוצע כזה. יש להדגיש ולהבהיר כי יתכן מצב בו על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל הוא אינו קיים במלאי והמפעיל אינו יכול לספק אותו למשתמש. במצב כזה תבוטל ההזמנה ויוחזר התשלום למשתמש (במידה וכבר שולם) ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או תלונה בקשר לכך.

משלוחים המיועדים להפצה לבתי אב באזורים רגילים ימסרו תוך יום עסקים אחד לאחר יום איסוף החבילות מבית העסק ועד 3 ימי עסקים. איסוף החבילות עצמו מבית העסק על ידי חברת המשלוחים יתבצע לאחר אריזת המוצר והכנתו למשלוח, ובהתאם למדיניות חברת המשלוחים. לרוב הדבר לוקח שני ימי עסקים (לא כולל שישי שבת וחגים) לאחר ביצוע התשלום על ידי הלקוח, לא כולל יום התשלום, אם כי במקרים חריגים ייתכנו עיכובים מעבר לזה. אנו מכל מקום נשתדל לעשות ככל שניתן על מנת לקצר את משך זמן המשלוח, ככל שהדבר יתאפשר.

משלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים יתבצעו תוך יום עסקים אחד לאחר יום איסוף החבילות מבית העסק ועד 5 ימי עסקים. אזורים חריגים לעניין הסכם זה הינם האזורים המופיעים בטבלת יעדים חריגים שבאתר HFD.

יום איסוף החבילות מבית העסק כאמור אינו נחשב למניין ימי הפיזור הנ"ל.

חברת המשלוחים אינה פעילה בימי ו' וערבי חג.

בתקופות שקודמות לחגים ובמהלך החגים, ייתכנו עיכובים בזמני ההפצה, כמו כן במהלך חודש נובמבר ותחילת דצמבר (חודש חגי האינטרנט).
ייתכנו עיכובים שאינם תלויים בנו. על הלקוח להיות זמין ולענות לשיחה כאשר השליח מתקשר אליו לביצוע מסירה.

המשלוחים באתר מתבצעים על ידי חברות שילוח חיצוניות. בשל כך, אין אנו יכולים להתחייב על מספר ימי העסקים בפועל עד לקבלת המשלוח.

מספר ימי העסקים המצוינים באתר בעת ביצוע ההזמנה (מופיעים ליד כל סוג משלוח) הם ימי העסקים בפועל אליהם מתחייבות חברות השילוח. יחד עם זאת, על סמך ניסיון העבר קורה לעיתים שחבילות עשויות להתעכב מעל הצפוי, ואין לנו שום אפשרות לזרז את התהליך אלא רק לבצע בירור עבורכם וכמובן שרק במידה וקרה שמשלוח התעכב מעל הצפוי. רוב ההזמנות מגיעות ליעדן בזמן, אך במקרה של עיכוב הנכם מתבקשים לקבל את הנושא בהבנה ואנו מבטיחים לטפל בכל עניין הקשור בנושא זה לשביעות רצונכם המלאה.

זמני המשלוח תלויים בחברות השילוח השונות, אך אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק כל הזמנה בהקדם האפשרי ולפני זמן האספקה המשוער.

יש להקפיד למלא כתובת מלאה, מדויקת ומפורטת ככל הניתן. יש לציין מספר בניין, כניסה, קומה, מספר דירה, ומספר טלפון.

במידה ותרצו לבטל הזמנה הודיעו לנו על כך במייל torat.hashmal@gmail.com, ואם המוצר טרם נשלח אליכם אנו נבטל את הזמנתכם.

במידה והמוצר כבר נשלח אליכם, הביאו או שלחו אותו בחזרה אלינו תוך 14 ימי עסקים בדיוק כפי שהתקבל (ללא שימוש, פגם או נזק כלשהו, וכשהוא ארוז באריזתו המקורית).

החלפות ו/או החזרות יוחזרו עד 14 ימי עסקים בלבד מיום קבלת המוצר על ידכם.

כאשר המוצר/ים יגיעו בחזרה אלינו, אנו נעביר אליכם החזר כספי בניכוי דמי המשלוח ו- 5% דמי טיפול או 100 ש”ח (הסכום הנמוך מביניהם) בהתאם לחוק.
במקרה של החזרת מוצר והחלפתו באחר, יישא הלקוח בעלות המשלוח הכפולה.

אין החזרים על משלוחים.

שימו לב כי לא ניתן לזכות כרטיסי אשראי מסוג דיירקט. במידה והרכישה נעשתה מכרטיס זה, הזיכוי יועבר לחשבון הבנק של המשתמש לאחר מתן הפרטים הנדרשים על ידי הלקוח.

כל המוצרים מתוחזקים וכמעט כולם נמצאים במלאי המפעיל באופן שוטף, אך המפעיל אינו מתחייב להחזיק במלאים של כל הפריטים המוצגים באתר.

המפעיל מתחייב ומחויב לבצע בקרה שוטפת של המלאים מעת לעת.

על מנת שהמפעיל יוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה ללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים במדויק.

אם בעת ביצוע ההזמנה ימסור המשתמש פרטים שגויים, המפעיל לא יוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אל יעדם.

במקרה והחבילה עם המוצרים שנרכשו תוחזר אל המפעיל בשל פרטים שגויים, לא יוחזרו למשתמש דמי המשלוח, והמשתמש יאלץ לשלם דמי משלוח נוספים על מנת שההזמנה תישלח אליו שוב.

לאחר שהמשתמש מסר את כל הפרטים הנדרשים לרכישת המוצר ואישר את שליחת ההזמנה, יחשב הדבר לביצוע הזמנה על ידי המשתמש.

עם ביצוע הזמנה על ידי המשתמש, ישלח אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה.

אישור זה אינו מחייב את המפעיל לספק את המוצרים, והוא רק מודיע למשתמש שפרטי הזמנתו נקלטו במערכת.

בעת קליטת ההזמנה יבצע המפעיל בדיקת מלאי של המוצרים המבוקשים.

משלוח הודעה למשתמש אינה מהווה ראיה על ביצוע פעולה כשלהי ואינה מחייבת את המפעיל. הכל בכפוף למוצרים הנמצאים במלאי.

מועד המשלוח וימי העסקים יקבעו החל מיום אישור ההזמנה ואישור התשלום בפועל על ידי חברת האשראי או כל אפשרות תשלום אחרת שנבחרה.

תמונות המוצרים אשר מוצגות באתר הינן לצורכי המחשה בלבד, אלא אם נאמר מפורשות אחרת.

כמו כן, מוסכם ומובהר כי המפעיל ישתדל לעשות כמיטב יכולתו בכדי להציג בפני לקוחותיו תמונות מדויקות ככל האפשר אך ייתכנו שינויים קלים בצבעים בגלל תאורה וכו’.

המפעיל לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף עקב גישה לאתר והשימוש בו, או עקב מניעה כלשהי מהגישה או השימוש באתר.

השימוש באתר נעשה על אחריות המשתמש בלבד. מובהר כי אין המפעיל אחראי לכל מידע אשר יועלה על ידי משתמשים חיצוניים.

המפעיל אינו אחראי לכל נזק, לרבות בשל “וירוסים” ו/או תקלות ו/או יישומי תוכנה למיניהם לציוד המחשב של המשתמש או לכל רכוש אחר של המשתמש, שיגרמו בשל גישה, גלישה או שימוש כלשהו באתר.

הנך מצהיר ומתחייב שאתה כשיר ומוסמך להתקשר בהסכם זה וכן כי גילך הינו 18 לכל הפחות.

אם אינך מסכים לאמור לעיל, אינך מורשה להשתמש בשירותים המוצעים באתר.

דילוג לתוכן